Тематичні семінари в рамках проєкту «Ефективне управління мережею медичних закладів в умовах децентралізації»

Новини, 02.12.2021
Всі Темат Семінар +експерти

Після завершення серії Інтеграційних онлайн – конференцій, проєкт розпочинає цикл Тематичних семінарів. Реєстрація на п’ять з них вже відкрита.

До участі запрошуються: представники ОМС (голови та фінансові органи), керівники медичних закладів всіх рівнів надання медичної допомоги.

Учасники семінарів дізнаються про особливості управління охороною здоров’я на локальному рівні.

Організатори: Громадська спілка «Форум Трансформації Охорони Здоров’я» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

07.12.21р. Тематичний семінар «Міжнародний досвід реформи децентралізації та управління мережами закладів охорони здоров’я» (міжнародний огляд та досвід країн).

10.12.21р. Тематичний семінар  «Роль органів місцевого самоврядування в охороні здоров’я» (задоволення потреб жителів громад в охороні здоров’я).

14.12.21р. Тематичний семінар  «Трансформація мережі лікарень та управління охороною здоров’я на регіональному рівні» (загальний огляд практичних випадків-кейсів).

17.12.21р. Тематичний семінар  «Фінансово-економічні аспекти реформи системи охорони здоров’я та забезпечення фінансової підтримки громадами» (загальний огляд практичних випадків-кейсів).

21.12.21р. Тематичний семінар «Міжмуніципальна співпраця для задоволення потреб населення в охороні здоров’я та фінансова підтримка медичної мережі» (загальний огляд практичних випадків-кейсів).

Будьте в курсі всіх останніх новин проєкту!

Email: outcomes@htf.org.ua 

FB сторінка: https://www.fb.com/outcomesUkraine 

YouTube канал: Healthcaretransform Forum 

Tel: +380633957873

Форма підписки на нашу інформаційну розсилку: http://eepurl.com/hNpKGT